Nieuws

Trendreis Parijs 2012

Oh la la c’est magnifique! Het NII organiseert op 22 + 23 januari een efficinte trendreis naar Parijs. In de planning zit een bezoek aan

  • Maison & Objet, trends en noviteiten spotten.
  • VIP ontvangst bij trendbureau Pecler Paris met trendlezing.
  • Déco off, met presentaties van de gerenommeerde (interieur) stoffenhuizen.
  • Extra ‘must-sees’ op gebied van retail of concepten.

Inbegrepen is de begeleiding van trendwatcher Monique van der Reijden. En natuurlijk de TGV, hotelovernachting, diner en lunches, vervoer met eigen bus, entreegelden. En dit alles voor €995,-. De efficiency van de reis waardoor je echt in no-time ook echt alle noviteiten en trends kunt spotten, met de toelichting die er bij komt, maakt het een succes- en waardevolle ervaring!

Wil je mee of meer weten, mail naar info@interieurinstituut.nl

Wie zijn wij

Het Nederlands Interieur Instituut geeft trends door ter inspiratie. Hiermee bevorderen we de ontwikkeling van de Interieur & Lifestyle branche. Het is bestemd voor de afdelingen directie, inkoop, productontwikkeling, styling, marketing van de industrie, leveranciers, producenten, groothandel, grootwinkelbedrijven die zelf produceren of collectioneren. Tevens heeft het platform een sterke netwerkfunctie.

Agenda

EVISA 2012 18-19-20 maart Trendreis Milaan 19-20-21 april Masterclass Li Edelkoort mei/juni 2012 Trendreis Berlijn 4-5-6 juli 2012 volledige agenda >

Twitter